Logo - Wieści dla domu

Zaktualizuj swoją przeglądarkę
Internet Explorer 8 lub zmień na inną!

Nasza strona nie obsługuje tak starej przeglądarki jak Internet Explorer 8. Na naszej stronie zastosowano nowatorskie rozwiązania, których przeglądarka IE8 nie obsługuje, bo... jest STARA :)
Zalecamy zmianę przeglądarki na inną.
Pozdrawiamy, Ekipa Wieści dla Domu i Hotka!

Można zaprosić partnera lub partnerkę na kolację do restauracji. Można zabrać ją lub jego na ciastko i kawę. Można też - i na tej propozycji się dziś skupimy - zorganizować przemiły wieczór z ukochaną osobą w domowym zaciszu. 

Żeby nastrój był wyjątkowy, zaplanujcie spotkanie trochę wcześniej. Zadbajcie o odpowiedni wystrój mieszkania, a zwłaszcza stołu. Nie zapominamy o walentynkowych gadżetach, m.in. świecach, kwiatach, lampkach, balonikach, serduszkach. Kolorystyka – mile widziane odcienie czerwieni i różu. Kiedy już nasze dom i stół są gotowe, warto pomyśleć o samej kolacji walentynkowej. Możemy ją zrobić sami, ale zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest wspólne gotowanie. Jeśli nie macie żadnego doświadczenia w kuchni – skupcie się na jednym daniu – ale zrobionym dobrze i od serca. Co przygotować na taką kolację? Odpowiedź jest prosta – to, co lubicie. Może to być zwykła zapiekanka lub makaron z sosem. A może jesteście wielbicielami sałatek? Nie ma sprawy. Ważne, by wszystkie produkty były świeże, pieczywo chrupiące, a ser dobrej jakości. Nie oszczędzajcie na składnikach. Ta kolacja ma na długo zostać w pamięci. Oprócz dania głównego, warto podać też coś słodkiego - może to być zwykła sałatka owocowa lub lody z dodatkiem bitej śmietany i owoców. 

Przepisy na kolację walentynkową

 

Dodaj komentarzKod antyspamowy
Odśwież