Artykuł, przepis pochodzi z www.wiescidladomu.pl • Hotblog
Tagi Inteligentny Dom

Poszukiwacze ciekawostek i nowości w dziedzinie budownictwa mieszkaniowego spotkają się na Targach "Dom inteligentny".

Targi odbędą się od 3 do 5 marca 2017 roku w Biznes Klubie na stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Część ekspozycji - "Strefa designu" - poświęcona będzie aranżacji wnętrz. Będzie tu można wybierać i podziwiać meble, oświetlenie, artykuły dekoracyjne, tkaniny, tapety, dywany oraz materiały wykończeniowe. Organizatorką strefy jest redaktor naczelna magazynu "Dom & Wnętrze" Ewa Mierzejewska.

"Do ekskluzywnej STREFY DESIGNU ewa & wnętrze zaproszone zostały tylko te firmy, które oferują artykuły wyposażenia i dekoracji wnętrz na najwyższym poziomie estetycznym i jakościowym. To jedyne tego typu wydarzenie w Polsce poprzedzone tak ostrą selekcją wystawców. Dzięki temu w jednym miejscu i czasie zobaczyć będzie można bogaty zbiór najciekawszych produktów dostępnych na naszym rynku. Interesująco zapowiada się również wystawa przygotowana przez renomowaną Galerię Sztuki Współczesnej Mostra" - informują organizatorzy.

W czasie trwania imprezy odbywać się będą także prelekcje, prezentacje i premiery. Gwiazdą wydarzenia będzie włoski artysta Gio Pagani – architekt, designer, projektant mody, muzyk i fotograf. W ramach cyklu „Akademia Designu Domu & Wnętrza” wystąpią m.in. znani designerzy Tomek Rygalik i Robert Majkut, wybitny scenograf teatralny i projektant wnętrz Boris Kudlička oraz prowadząca wspólnie z nim galerię sztuki użytkowej Aleksandra Pogassi-Kudlička.

Drukuj
Źródło: http://wiescidladomu.pl/twoj-dom/wnetrze/576-czy-istnieje-dom-inteligentny?tmpl=component&print=1&layout=default