Logo - Wieści dla domu

Zaktualizuj swoją przeglądarkę
Internet Explorer 8 lub zmień na inną!

Nasza strona nie obsługuje tak starej przeglądarki jak Internet Explorer 8. Na naszej stronie zastosowano nowatorskie rozwiązania, których przeglądarka IE8 nie obsługuje, bo... jest STARA :)
Zalecamy zmianę przeglądarki na inną.
Pozdrawiamy, Ekipa Wieści dla Domu i Hotka!

logo Hotblog
kwiaty

Prowadzisz gospodarstwo agroturystyczne? Jego otoczenie jest pięknie zagospodarowane i ukwiecone? Zrób zdjęcia kwiatów i weź udział w konkursie.

 

Jego ideą jest promowanie roślin, które dziś z naszych ogrodów wyparły chociażby iglaki. - Wszyscy obserwujemy, że osoby dorosłe chętnie wspominają rosnące dawniej w ogrodach przydomowych kolorowe malwy, nagietki, dalie, nasturcje, lewkonie, cynie, aksamitki, kocanki, goździki brodate, onętki, ślazówki i wiele innych gatunków obecnie rzadko uprawianych. Młodsi Polacy w zasadzie nie wiedzą, z czym te nazwy połączyć. Nadszedł czas, aby to zmienić z udziałem wielkopolskich gospodarstw agroturystycznych - informuje Jolanta Szczepańska z Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego. - Dlatego chcemy zachęcić do wykonania w trakcie kwitnienia zdjęć kwiatów ze swojego ogrodu i przesłania lub dostarczenia ich w wersji elektronicznej do 10 października - informuje. Najładniejsze zdjęcia zostaną opublikowane w Poradniku Gospodarskim i na stronie internetowej WODR.

Zdjęcia kwiatów należy przesłać do 10 października na adres: Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego - Marszew 25, 63-300 Pleszew lub na adres e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub do najbliższego doradcy WODR-u.

Honorata Dmyterko