Logo - Wieści dla domu

Zaktualizuj swoją przeglądarkę
Internet Explorer 8 lub zmień na inną!

Nasza strona nie obsługuje tak starej przeglądarki jak Internet Explorer 8. Na naszej stronie zastosowano nowatorskie rozwiązania, których przeglądarka IE8 nie obsługuje, bo... jest STARA :)
Zalecamy zmianę przeglądarki na inną.
Pozdrawiamy, Ekipa Wieści dla Domu i Hotka!

Ja tu byłam

Galeria zdjęć

Tym razem jutrosiński "Szwagier" zabrał nas w podróż do Meksyku.

Galeria zdjęć

Zdrowa i prosta – tak zazwyczaj postrzegana jest kuchnia grecka. Charakteryzuje się, m.in. popularnym w kuchniach śródziemnomorskich i bałkańskich, częstym stosowaniem czosnku, oliwy z oliwek, liści winorośli, dużej ilości warzyw, zwłaszcza pomidorów, papryki, świeżych ziół, baraniny i ryb.

Galeria zdjęć

W Poznaniu miała miejsce wielka uczta regionalnej polskiej kuchni, tradycyjnych receptur oraz niepowtarzalnego smaku i aromatu. Wszyscy amatorzy żywności opartej na lokalnych i tradycyjnych recepturach mogli spróbować, m.in. wędlin, serów - smażonych, kozich czy dojrzewających, miodów, wyrobów piekarniczych i cukierniczych, przetworów owocowo-warzywnych z ekologicznych gospodarstw czy olei tłoczonych na zimno.

Włoską ucztę swoim gościom zaserwował Marcin Olzacki w swojej jutrosińskiej restauracji.

Galeria zdjęć

Wypieki, zupy, desery, konfitury, pasty, sałatki, dżemy i kompoty prezentowano na stołach pakosławskich kół gospodyń wiejskich podczas wystawy „Smaki jesieni”, która odbyła się w Osieku (powiat rawicki).

Zdrowy konkurs kulinarny „Zielono i Lokalnie” zorganizowano podczas Letniego Festiwalu Familijnego Smaków i Rękodzieła Wielkopolski w pałacu w Pakosławiu.

Galeria zdjęć

Jak przygotować rodzinną uroczystość można było się dowiedzieć odwiedzając restaurację Villa Aurora w Gołaszynie.