Logo - Wieści dla domu

Zaktualizuj swoją przeglądarkę
Internet Explorer 8 lub zmień na inną!

Nasza strona nie obsługuje tak starej przeglądarki jak Internet Explorer 8. Na naszej stronie zastosowano nowatorskie rozwiązania, których przeglądarka IE8 nie obsługuje, bo... jest STARA :)
Zalecamy zmianę przeglądarki na inną.
Pozdrawiamy, Ekipa Wieści dla Domu i Hotka!

logo Hotblog
zieleń to życie
Galeria zdjęć

Warszawa na 3 dni stała się nie tylko stolicą Polski, ale i ogrodnictwa. 260 wystawców z 13 krajów, tysiące zwiedzających wzięło udział w 23. Międzynarodowej Wystawie „Zieleń to życie” w Warszawie.

Dwa pierwsze dni  - czwartek i piątek skierowane są do profesjonalistów - projektantów, tworzących tereny zieleni, zajmujących się handlem ogrodniczym, producentów roślin,  inwestorów i zarządzających zielenią publiczną, florystów i dekoratorów. Sobotę zadedykowano wszystkim, zainteresowanym ogrodami - pasjonatom i miłośnikom roślin, zaawansowanym i początkującym właścicielom ogrodów.

Organizatorem wystawy było stowarzyszenie - Związek Szkółkarzy Polskich wraz ze swoją agendą Agencją Promocji Zieleni. Hasło tegorocznej edycji to OBUDŹ EMOCJE! Tych z pewnością nie zabrakło - wśród kipiących od kolorów i nowych idei spotykanie wszystkich, których życiem, zawodem i pasją są rośliny, ogród i wszystko, co z tym się wiąże.

Trzeba przyznać, że targi były bardzo eleganckie. Wystawcy stworzyli niebywałe kompozycje roślinne i małe architektury ogrodowe, wśród których prowadzili rozmowy z kontrahentami i klientami. Całość mogła zachwycić zarówno laików jak i profesjonalistów.

Ksenia Pięta