Logo - Wieści dla domu

Zaktualizuj swoją przeglądarkę
Internet Explorer 8 lub zmień na inną!

Nasza strona nie obsługuje tak starej przeglądarki jak Internet Explorer 8. Na naszej stronie zastosowano nowatorskie rozwiązania, których przeglądarka IE8 nie obsługuje, bo... jest STARA :)
Zalecamy zmianę przeglądarki na inną.
Pozdrawiamy, Ekipa Wieści dla Domu i Hotka!

logo Hotblog

Wydarzenia

Zupa w kolorze zielonym była przedmiotem konkursu kulinarnego, który trwał od lutego do września W tym czasie w trakcie różnego rodzaju uroczystości, spotkań, targów czy dożynek odbywały się degustacje przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich, Stowarzyszenia i Sołectwa.

Galeria zdjęć

Muzeum Wsi Opolskiej oraz klub jeździecki Ostroga w Opolu to miejsca, w których odbyło się w ubiegłą niedzielę III Święto Plonów oraz Opolska Zagroda. Odwiedzający mogli m.in. zobaczyć wiele zwierząt, dziesiątki stoisk z wędlinami, miodami i rękodziełem artystycznym.

Galeria zdjęć

Warszawa na 3 dni stała się nie tylko stolicą Polski, ale i ogrodnictwa. 260 wystawców z 13 krajów, tysiące zwiedzających wzięło udział w 23. Międzynarodowej Wystawie „Zieleń to życie” w Warszawie.

Prowadzisz gospodarstwo agroturystyczne? Jego otoczenie jest pięknie zagospodarowane i ukwiecone? Zrób zdjęcia kwiatów i weź udział w konkursie.