Logo - Wieści dla domu

Zaktualizuj swoją przeglądarkę
Internet Explorer 8 lub zmień na inną!

Nasza strona nie obsługuje tak starej przeglądarki jak Internet Explorer 8. Na naszej stronie zastosowano nowatorskie rozwiązania, których przeglądarka IE8 nie obsługuje, bo... jest STARA :)
Zalecamy zmianę przeglądarki na inną.
Pozdrawiamy, Ekipa Wieści dla Domu i Hotka!

logo Hotblog

Koła Gospodyń Wiejskich

- Dziś będziemy się cieszyć i bawić, bowiem świętujemy kolejną rocznicę naszego wspólnego działania - mówiła Grażyna Jarus. Koło Gospodyń Wiejskich w Gumienicach w sobotę, 28 października, obchodziło 50-lecie swojej działalności.

Galeria zdjęć

 W ciągu 55 lat uczyły się kroju, szycia i gotowania. Rozprowadzały pisklęta wśród mieszkańców Dłoni, organizowały liczne wiejskie imprezy i wspierały akcje charytatywne. Od kilku lat czynnie reprezentują wioskę i gminę na targach w Gołaszynie, pokazując swój kulinarny kunszt. Koło Gospodyń Wiejskich z Dłoni obchodziło swój szmaragdowy jubileusz.

Uporządkowany teren przy świetlicy wiejskiej, nowy plac zabaw z kącikiem dla dzieci, turnieje wsi i akcje charytatywne to tylko niektóre z inicjatyw, jakie na swoim koncie ma już, działające zaledwie od roku Stowarzyszenie „Nasze Jeziora” z Jezior w powiecie rawickim. 

Konkurs na najsmaczniejszą zieloną zupę rozstrzygnięty! Trzyosobowe jury „Wieści dla domu” przyznało KGW w Czekanowie nagrodę specjalną za zupę z zielonego ogórka.

Galeria zdjęć

Ponad dwieście kobiet zebrało się wczoraj (5 czerwca) w Dębnie pod Rawiczem, aby rozmawiać o swoich pasjach.

 Członkinie jutrosińskiego Koła Gospodyń Wiejskich obchodziły jubileusz. Swoje 50-lecie świętowały w sali Gminnego Centrum Kultury i Rekreacji w Jutrosinie.

 Siedem kół i jedno stowarzyszenie działające na terenie gminy Kotlin (powiat jarociński) wzięły udział w kolejnym konkursie kulinarnym. Tym razem zadaniem uczestniczek było przygotowanie potraw z kaszy.