Logo - Wieści dla domu

Zaktualizuj swoją przeglądarkę
Internet Explorer 8 lub zmień na inną!

Nasza strona nie obsługuje tak starej przeglądarki jak Internet Explorer 8. Na naszej stronie zastosowano nowatorskie rozwiązania, których przeglądarka IE8 nie obsługuje, bo... jest STARA :)
Zalecamy zmianę przeglądarki na inną.
Pozdrawiamy, Ekipa Wieści dla Domu i Hotka!

logo Hotblog

Uroda

Rozpoczął  się grudzień, pojawiły się świąteczne wystawy. Czas więc powoli pomyśleć także o prezentach.

Wyglądają apetycznie - jeszcze lepiej smakują i urozmaicają jadłospis, ale są też źródłem witamin. Mają bardzo wiele zastosowań. Owoce egzotyczne, choć raczej u nas się ich nie uprawia, już dawno zostały odkryte przez przemysł spożywczy, leczniczy oraz kosmetyczny. na nas, mango, winogrona, kokos, awokado oraz inne owoce południowe są bardzo dekoracyjne i  wybornie smakują.

Zanosi się upalne lato - mówią jedni, a drudzy prorokują: wakacje w tym roku będą deszczowe. Te przepowiednie doskonale znamy i... wiemy swoje. Dlatego już dzisiaj przygotujmy się zarówno na słoneczne, jak i pochmurne dni.

Nie musisz od razu kąpać się w kozim mleku, by mieć wygładzoną i nawilżoną skórę. Kosmetyki z jego dodatkiem mogą dać równie dobry efekt.

Nawilżanie jest podstawą pielęgnacji każdej skóry. Potrzebuje jej nie tylko cera sucha i odwodniona, ale także ta tłusta i normalna. I zwykle o tym pamiętamy. Częściej zdarza nam się jednak zapomnieć, iż nawadniania potrzebuje całe ciało.

Jesteś w ciąży lub planujesz zostać mamą? Sprawdź, z jakich zabiegów kosmetycznych możesz skorzystać

Wprawdzie marcowa aura nieraz jeszcze przypomni nam o zimie, ale może właśnie na przekór pogodzie już teraz przygotować się na cieplejsze dni?