Logo - Wieści dla domu

Zaktualizuj swoją przeglądarkę
Internet Explorer 8 lub zmień na inną!

Nasza strona nie obsługuje tak starej przeglądarki jak Internet Explorer 8. Na naszej stronie zastosowano nowatorskie rozwiązania, których przeglądarka IE8 nie obsługuje, bo... jest STARA :)
Zalecamy zmianę przeglądarki na inną.
Pozdrawiamy, Ekipa Wieści dla Domu i Hotka!

Ja tu byłam

Galeria zdjęć

Zupa, danie główne i deser – to pod czujnym okiem szefów Kuchni Pakoslove: Piotra Ostrowskiego i Darii Szwarc przygotowały uczestniczki Warsztatów Kulinarnych w Pałacu Pakosław w ramach Akademii Kobiecego Rozwoju.

Galeria zdjęć

Ciasta, ciasteczka, babeczki, pszczółkowe torty, deserki i chleb przygotowali uczestnicy konkursu słodkości z dodatkiem miodu, który był jedną z atrakcji Wielkiego Dnia Pszczół w Pakosławiu.

Galeria zdjęć

Smacznie i świątecznie – tak można opisać grudniowy zjazd Kół Gospodyń Wiejskich w Osieku (powiat rawicki). Na stołach nie zabrakło pysznego jedzenia, a na scenie lokalnych, fantastycznych artystów.

Galeria zdjęć

Ciasta i ciasteczka upiekły uczestniczki konkursu na najlepszy wypiek z dodatkiem miodu, który był jedną z atrakcji Wielkiego Dnia Pszczół nad pakosławskim zalewem (powiat rawicki).

Galeria zdjęć

Siedem rawickich kół gospodyń wiejskich walczyło w Pakosławiu o kulinarny laur podczas „Pikniku z Produktem Polskim”.

Galeria zdjęć

- Bez pierników nie ma Świąt Bożego Narodzenia! - uważa wiele osób. Większość z nich sama piecze te aromatyczne ciastka w domowym zaciszu. Postanowiłam sprawdzić, jak wygląda pieczenie pierników pod okiem profesjonalistów.

Galeria zdjęć

Konkurs na najlepsze ciasto miodowe było jedną z atrakcji Wielkiego Dnia Pszczół nad zalewem w Pakosławiu.